Mercurio 19, Rojales
Rojales - Valencia
Appartement, 2 personen, 1 slaapkamers, 1 badkamer(s), 45 m2
Prijs per persoon per nacht vanaf EUR17,50
Pas gerenoveerd en modern en gezellig ingericht appartement boven de golfbaan met super uitzicht. Zeer centraal gelegen. Geen trappen lopen.
Algemeen
Vanaf de straat gaat u via een helling naar de ingang van het appartement. De entreedeur geeft toegang tot hal met daaraan gelegen de ruime 2 persoons slaapkamer met inbouwkast, de badkamer met inloopdouche, wastafel, toilet en hier staat ook de wasmachine. Daarna komt u in de gezellige woon- eetkamer. Hier is een comfortabele bank, die ook te gebruiken is als slaapplek voor een eventuele 3de gast, en de fraaie eethoek.
De satelliet TV heeft Nederlandse TV zenders.
De open keuken heeft o.a. een combimagnetron, koelkast met vriesvak, keramische kookplaat, waar u de heerlijkste gerechten op klaar kunt maken.
Id 1310, online sinds 25-06-2015 09:16:52