Casa Kamari Algarve
Estoi - Faro
Vakantiehuis, 6 personen, 3 slaapkamers, 1 badkamer(s), 160 m2
Prijs per persoon per nacht vanaf EUR25
Spotgoedkope vakantiewoning in de Algarve
Algemeen
Wij wonen op een van origine “Portugese hoeve” en verhuren op de hoeve een 3 tal vakantiehuisjes.
Wij zitten zo’n 9 kilometer ten noorden van Faro, net buiten het pittoreske plaatsje Estoi waar een oude Romeinse nederzetting, en een 18e eeuws paleis te bezichtigen zijn.
U bevindt zich bij ons direct in het prachtige bergachtige achterland met zijn, sinaasappel, amandel, vijgen, olijf en johannesbrood bomen, de schaapherders, de ezelwagens en alle andere typische taferelen die Portugal rijk zijn.
De typisch Portugese vakantiehuisjes zijn allen vrijstaand en zijn van alle benodigdheden voorzien (u hoeft dus alleen uw kleding en een strandlaken mee te nemen),
Er is een sprankelend 5 x 10 meter zwembad tot uw beschikking, dat zonder chemische producten wordt onderhouden. Met andere woorden, geen rode ogen, geen geïrriteerde huid en geen chloorlucht, alleen kraanwater met een heel klein beetje zeezout.
Verder is er een schommel voor de kleintjes, een tafeltennistafel, een Jeu de boules-plaats en het hele terrein is ommuurd zodat kinderen altijd in de buurt blijven.
Id 1199, online sinds 09-09-2014 00:34:25