Vakantie op Texel in een mooi vakantiehuisje? Chalet Philippe is voor max. 6 pers. incl. bakfiets te huur!
Texel, De Cocksdorp, De Krim - Noord Holland
Chalet, 6 personen, 2 slaapkamers, 1 badkamer(s), 50 m2
Prijs per persoon per nacht vanaf EUR0
Vakantie op Texel in een mooi verblijf? Chalet Philippe is voor u te huur, modern ingericht en van alle gemakken voorzien. www.chalettexel113.nl
Algemeen
Voor uw gemak
Chalet Philippe is gelegen op een van de mooiste plekjes van het park. U kunt hier met maximaal 6 personen in verblijven. De omliggende beschutte tuin met royaal terras ligt de gehele dag in de zon, zodat zowel ontbijt, avondeten als lounge moment simpelweg genieten is. Daarnaast biedt het chalet o.a. een verwarmde badkamer (douche, wastafel, toilet), gaskachel in de woonkamer, wasmachine, droger, TV en DVD-speler. Op het hele vakantiepark is gratis WIFI beschikbaar.
De afstand naar het strand is ongeveer 2km en fietsverhuur is aanwezig op de camping. Echter ... wij hebben voor u als huurder een bakfiets beschikbaar, bekijk onze site www.chalettexel113.nl voor meer informatie.
Indeling van Chalet Philippe: bij binnenkomst heeft u direct rechts de badkamer, daarnaast een 2 pers. verwarmde slaapkamer, dan nog een 2 pers. slaapkamer (losse bedden aan elkaar te schuiven), vervolgens de keuken overgaand in de woonkamer (met 2 pers. slaapbank) en eetgedeelte.
Id 910, online sinds 02-09-2013 19:38:45