Sea View Appartment Eel Garden Sunrise
Dahab - Egypte
Appartement, 4 personen, 2 slaapkamers, 1 badkamer(s), 70 m2
Prijs per persoon per nacht vanaf EUR12
Luxe vakantie appartement met prachtig zicht op zee en bergen. Slechts 40 mtr van het strand van Eel Garden. Rustige ligging. Vanaf 310 euro p. week
Algemeen
Appartement Eel Garden Sunrise: Geschikt voor gezelschappen tot 4 personen
Dit appartement ligt in hetzelfde gebouw als appartement Blue Light op de eerste verdieping. Het appartement is sfeervol en romantisch ingericht en bevat airco in beide slaapkamers. De ruime keuken is voorzien van gasfornuis/oven, grote koelkast en alle apparatuur, bestek, potten en pannen etc zijn aanwezig. Ook is er een radio cd speler. Het balkon biedt een geweldig uitzicht over de Golf van Aqaba waar u bij helder weer de kust van Saudi Arabie kunt zien liggen. Daarnaast heeft het appartement een ruim dakterras waar niet alleen de zee maar ook het prachtige berglandschap aan de achterzijde te bewonderen is. Vanaf het dakterras heeft u een mooi uitzicht over geheel Dahab.
De twee appartementen zijn ook gecombineerd te huren en kunnen dan tot 8 a 9 personen huisvesten.
Ligging appartementen: Eel Garden ligt net voorbij The lighthouse (c.a. 200 mtr lopen) en de prachtige boulevard van Dahab en ligt dus op een zeer rustige plek maar toch overal dichtbij. Ook het lokale stadsgedeelte (Arsala) met een kleine markt en winkeltjes voor locals, ligt op c.a. 400 mtr loopafstand.
Beide appartementen zijn eind 2009 grondig verbouwd in westerse kwaliteit en luxe met behoud van de lokale stijl. Er zijn airconditionings in de woning gekomen, ruime moderne keukens met alle apparatuur en de beide appartementen zijn voorzien van voldoende linnengoed, handdoeken en bedlakens. Verder is er Wifi / draadloos internet in beide appartementen zonder meerprijs beschikbaar.
In de prive tuin is een barbeque, buitendouche, vuurplaatsje en een veranda waar je op de heetste momenten van de dag even heerlijk in de schaduw een dutje kunt doen of een lekker boek kunt lezen. Immers, niets moet, alles kan in Dahab.
Wilt u een mooie vakantie beleven in een van de prachtigste plekjes van Egypte, maar niet "opgesloten" zitten in een standaard hotel kamer? Even echt "thuis" zijn en heerlijk je eigen dingen doen in je "eigen" huis? Dan zijn onze appartementen een prima uitvalsbasis voor uw vakantie in Dahab.
En heeft u geen zin om te koken, geen probleem. Vele tientallen restaurantjes zijn binnen handbereik. Voor c.a. 8 euro per persoon kunt u heerlijk uitgebreid dineren in Dahab. Dat is nog eens genieten!
Ervaar een vakantie in uw eigen appartement en u wilt nooit meer naar een hotel!
Id 647, online sinds 26-09-2012 19:17:40