Beschrijving van de accommodatieGezellig en ruim vakantiehuis voor 2 t/m 8 pers. midden in het Thuringerwald. Op een steenworp afstand van de Rennsteig, het beroemde wandelpad van Duitsland.
De ligging van het huis biedt een uitstekende uitvalsbasis voor ontspanning en sport-activiteiten.Wandelen,fotograferen, skieën, langlaufen, fietsen(ATB),enz.
De kenmerken van ons vakantiehuis:
Totale woonoppervlakte is ca. 130m2. Het totale grondstuk is ca. 2600m.
Een comfortabel en gezellig onderkomen voor gezinnen, families, stellen, vrienden,etc.
Eigen parkeerplaats voor 2 voertuigen
Gezellige woonkamer met knusse houtkachel en comfortabele zitruimte tot 8 personen.(satelliet) TV en DVD-speler, radio-/CD-speler
Gezellige woon-eetkeuken met ruime eettafel tot 8 personen, 4-pits electrische kookplaat, koelkast met vriesvak, heteluchtoven, broodrooster, waterkoker, koffiezetapparaat en Senseo apparaat,elektrisch tafelgrillplaatje,
kinderstoel, etc.
Centrale verwarming
Ruime en nette badkamer met bad en wastafel en wasmachine
Ruim en net toilet
Ruime huisportaal met mogelijkheid voor opslag van skies, snowboard,etc.
4 ruime en knusse slaapkamers waarvan 2 met een 2 persoonsbed en 2 met 2 x een eenpersoons bed, hang en legkasten
1 Speel/slaapkamertje met kinderledikant
Ruim terras met tuinmeubelen, picknicktafel+2 bankjes, BQ, vuurkorf, parasol, etc.
Terras op de berghelling met bankje, tuintafel en tuinstoelen
Zitplek/bankje tegen de berghelling
Gezelschapsspelletjes,Bolderkar en kindersledes
Een map met interessante informatie en tips over de omgeving en activiteiten die er ondernomen kunnen worden
Een aanrader voor natuurliefhebbers, sportievelingen en rustzoekers!
Het landschap van het Thüringer Wald wordt gemarkeerd door uitgestrekte sparren- en loofbossen, bloeiende berghellingen en dromerige dorpjes.
Welkom in Thüringen! |
  |