Bungalow op een vakantiepark in het bos bij het plaatsje Durbuy. 2 slaapkamers, luxe Keuken en badkamer. Zwembad en Restaurant op het park
Soort accommodatie
Bungalow
Aantal Personen
5
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Woon oppervlak
74
Prijs per persoon per nacht vanaf EUR
10,40
Beschrijving van de accommodatie
De Bungalow (nr 170) staat op op een zeer mooie lokatie op het park. Het is een rustige lokatie maar toch dicht bij alle voorzieningen van het park. Aan de voorzijde vindt u een fraaie voortuin met een picknicktafel waar u in de ochtend het ontbijt kunt nuttigen in de zon. Aan de achterzijde van de bungalow treft u een ruim afgesloten terras van 25 m2.
Het terras ligt op de zuiden en heeft de hele dag zon. Verder heeft u zeer veel privacy op het terras omdat er geen andere bungalows op het terras uitkijken.
De bungalow heeft 74m2 wooonppervlakte verdeeld over de 2 verdiepingen. Aan de voorzijde treft u een gezellige eethoek en de nieuwe vergroote keuken. De keuken is van alle gemakken voorzien. Er is o.a. een goede combi-magnetron een koelkast met vriesvak en een vaatwasser.
Op de begaande grond is ook de in 2011 geheel vernieuwde badkamer te vinden. Aan de achterzijde van de bungalow is de gezellige zithoek met flatscreen en home cinema set. Tevens zijn er boeken, gezelschapsspellen, dvd's en cd's aanwezig zodat u zich geen moment hoeft te vervelen. Deze bungalow is tevens voorzien van centrale verwarming.
Op de slaapverdieping vindt u 2 slaapkamers. 1 met een 2 persoonsbed (1.60 x 2.00 cm) en een 2e TV. In de andere slaapkamer staan 2 enkele bedden (90 x 200 cm). Op de overloop staat nog een extra bed van 90 x 200 cm.
Tevens kunt u in deze bungalow gratis gebruik maken van een kinderbedje en een kinderstoel.
Welke activiteiten kunnen er ondernomen worden?
Op het park en in de omgeving kunt u: Wandelen, Zwemmen, Golfen, Tennissen,Kayakken, Grotten bezoeken, Basketballen, Fietsen/mountainbike
Wat is er in de omgeving te zien?
Deze bungalow ligt op een zeer mooie plek op het vakantiepark Sunclass Durbuy. Durbuy ligt in het hartje van de Ardennen.In de omgevening kan je eindeloos wandelen (zie activiteiten) Daarnaast heb je leuke dorpen en steden als: Barvaux, Spa, Marche, Hotton, La Roche, Dinant,Luik, Namen, Bastogne en op een uurtje rijden bij in Brussel.
Tips:
Plopsaland Coo, Durbuy Adventure (Karten, vissen), LPM (grotten, kayakken)
Grotten van Han en Hotton, div kastelen en burchten. Div Dierenparken in de omgeving
Inrichting van de accommodatie:
Binnen uitrusting:
Centrale verwarming
Keuken:
4-Pits fornuis
Oven
Magnetron
Broodrooster
Koelkast
Vriezer
Vaatwasser
Aanwezige apparatuur:
Tv
Radio
Baby Bed
Baby Stoel
Buiten uitrusting:
Parkeerplaats voor de auto
Balkon
Tuin
Tuin meubels
Terras
Zwembad
Speelplaats
Diversen:
Huisdieren (bv hond)
Verhuurprijs en afspraken:
Verhuur periode vanaf 3 dagen
kijk voor beschikbaarheid en prijsen op onze website